Atom'Run Brussel 2026

Atom'Run Brussel - zondag 29 november 2026

Houd je van lopen en heb je een warm hart voor onze strijd tegen armoede? Maak samen met je loopteam een actiepagina aan en laat jullie inspanning sponsoren door vrienden, familie, collega's, ...

Ontdek hier alles over de loop en hoe jij en je team zich kunnen inschrijven!

Afstanden en inschrijven

De Atom'Run is een loopuitdaging die je met een team van 4 personen aangaat. Ze vindt plaats op de site van het legendarische Koning Boudewijnstadion. Het parcours bestaat uit een lus van 4 km, waarbij aan de start van elke lus een bijkomende deelnemer van het team aansluit. De eerste deelnemer zal zo 16 km lopen, de tweede 12 km, de derde 8 km en de laatste 4 km

Je team inschrijven voor deze wedstrijd, doe je door een persoonlijke actiepagina aan te maken op ons actieplatform. Bij het aanmaken van deze actie bezorg je ons de nodige informatie zodat wij jullie inschrijving in orde kunnen brengen. We vragen een bijdrage van 44 euro per team om de kosten voor de inschrijving te dekken.

Sociale winst²

De Atom'Run is ook een solidariteitsloop. Zo steunen ze ieder jaar een lokaal sociaal project, dit jaar zijn dat niemand minder dan Les Gazelles de Bruxelles! Deze Brusselse organisatie maakt sport toegankelijk voor mensen in een kwetsbare situatie door een laagdrempelig sportaanbod te organiseren en daarbovenop sportkleding en -materiaal een tweede leven te geven.

De organisatie werd al enkele keren ondersteund door Welzijnszorg, recentelijk mochten we hen ook nog bevragen over hun belangrijke project. Een aanrader voor iedereen die graag meer te weten komt over hoe zij erin slagen drempels tot participatie te overwinnen.

Lees het hier

Ons actieplatform

Via ons online actieplatform kan je jouw actie tegen armoede eenvoudig op poten zetten.

  • Kies de actie waaraan je wil deelnemen: de Atom'Run in Brussel, de Eindejaarscorrida in Leuven of werk een eigen Zet-je-benen-in-actie uit.
  • Door in te schrijven maak je een persoonlijke actiepagina aan. Deze kan je delen met je familie, vrienden, collega’s. Houd hen op de hoogte van je voorbereidingen en zij kunnen daar rechtstreeks hun sponsorgeld storten. Zo wordt het zeker aan jouw actie gekoppeld. 
  • Jij kan op deze actiepagina volgen wie al sponsorde en we geven je tips om nog meer mensen te bereiken.
  • Ga je liever als groep de uitdaging aan? Super! Je kan anderen uitnodigen om in jouw team te komen en samen nog meer sponsorgeld verzamelen. Jullie delen dan dezelfde actiepagina.
  • Wel enthousiast maar niet sportief? Ga toch eens kijken, we hebben ook supporters en sponsors nodig 😊  
Ontdek ons platform

Heb je nog vragen of weet je niet goed waar te beginnen? Onze collega Daan helpt je graag op weg.

Contact